Elysium 100 % екологічно чистий

,2 августа 2017

«Елізіум – здоровий світ для малюків» – ізраїльська компанія, що спеціалізується на розробці та продажу засобів гігієни та догляду за немовлятами та дітьми, вироблених з рослинних екстрактів без додавання хімічних домішок або токсичних продуктів, які можуть зашкодити вашим дітям. На стадії розробки продукту найкращими експертами у цій галузі залучено ручну роботу та проведено первинну експертизу й вивчено кожний інгредієнт у рецептурі, починаючи з парфумованих домішок та олій, як окремих речовин, так і молекул. Наша продукція розроблена задля спокою батьків від думки про те, що вони дають дітям найкраще. Ми розробляємо продукцію без залучення небезпечних матеріалів та хімікатів, продукцію, що прагне забезпечити здоров’я вашим дітям.

Дитячий гель для душу та шампунь

Збагачений екстрактами алое вера, граната, плодів опунції червцевої та оливковою олією.

Гель для душу та шампунь для немовлят 2 в 1 «Елізіум бабблс тайм» – необхідна річ у вашій колекції. Легкий аромат плодів опунції червцевої та потужні зволожуючі властивості алое вера допоможуть вашому малюку заспокоїтися і розслабитися та зроблять шкіру ніжною і м’якою. Ідеальний засіб допомогти вашому малюку поринути у солодкий сон.

«Елізіум Бейбі» крем від попрілостей після підгузників

Збагачений натуральними оліями, органічними оліями та маслом ши

Надайте вашій дитині негайне та тривале полегшення за допомогою натуральних інгредієнтів. Наш крем від попрілостей після підгузників допоможе відновити й пом’якшити шкіру, а також попередити появу висипу після підгузників, виникнення подразнення та натирання шкіри за допомогою інгредієнтів, здатність яких допомогти шкірі вашої дитини підтверджена науковим чином. Його можна використовувати як натуральний заспокійливий засіб навіть при екземі немовлят, себорейному дерматиті, алергічному висипі і т.д.

Засіб для чищення пляшечок та пустунок

Мило для чищення та дезінфекції пляшечок та пустунок

Екологічно чистий антибактеріальний рідкий засіб на водній основі розроблений для миття, очищення та дезінфекції приладдя, пляшечок, пустунок та молоковідсмоктувачів. Ефективно видаляє бруд та залишки їжі/молока. Нешкідливий для дітей та немовлят.

Не містить токсичних матеріалів та розкладається природним шляхом. Успішно пройшов перевірку на вміст радіоактивних речовин та отрути.

Засіб для чищення іграшок та поверхонь

Спрей для очищення та дезінфекції іграшок і поверхонь

Екологічно чистий антибактеріальний рідкий засіб на водній основі розроблений для чищення та дезінфекції поверхонь та іграшок, ефективно видаляє усі типи забруднень. Має доведену потужну бактерицидну дію завдяки застосуванню комбінації речовин, отриманих з цитрусових, кукурудзи, ананаса та інших. Нешкідливий у використанні дітьми старшого та молодшого віку. Не містить токсичних речовин та розкладається природним шляхом. Успішно пройшов перевірку на вміст радіоактивних речовин та отрути. Продукт не є вогненебезпечним та не містить спирту. Рідина для чищення та дезінфекції фруктів та овочів. Екологічно чистий, антибактеріальний засіб на водній основі.

Засіб для чищення фруктів та овочів

Рідина для чищення та дезінфекції фруктів та овочів

Нешкідливий для дітей для немовлят. Продукт зберігає фрукти та овочі свіжими та чистими без залишкового присмаку. Доведена ефективність щодо дезінфекції та видалення бактерій і пестицидів. Не містить токсичних речовин та розкладається природним шляхом. Успішно пройшов перевірку на вміст радіоактивних речовин та отрути. Продукт не є токсичним.

Освіжаючий засіб для тканин та спалень без спирту

Ароматизатор для тканин та нейтралізатор поганих запахів. Це інноваційний продукт, що не містить спирту та має особливий приємний аромат. Цей ароматизатор призначений для тканин та дитячого одягу. Його аромат тримається до 12 годин. Успішно пройшов лабораторні тестування щодо безпеки на відкритому повітрі та нешкідливий у використанні для дітей та немовлят.

Поделиться: